100% PRACOVNÝ CYKLUS

Technológia piestových kompresorov inovovaná na priemyselné účely

Predstavujeme Schneider TECH
ATF-S - rada PRO USER

Nech už vykonávate akúkoľvek profesiu, náš rad piestových kompresorov PRO User je navrhnutý tak, aby vášmu podnikaniu poskytoval výkon, účinnosť a spoľahlivosť. Inovatívna patentovaná technológia zaisťuje plynulý rozbeh a nízke zaťaženie motora a súčasne poskytuje výkonnú a nepretržitú dodávku stlačeného vzduchu, ktorá šetrí váš čas a peniaze.

PRO USER ATF-S 3

PRO USER ATF-S 4

Unikátná technologia

ATF-S poskytuje špičkovú spoľahlivosť a výkon na trhu. Tento nový rad je vybavený bezolejovými dvojitými liatymi piestami, ktoré sa posúvajú pozdĺž jednej osi vo vnútri hliníkového valca s keramickým povlakom, čo znižuje opotrebenie a zvyšuje životnosť.

Nepretržitá prevádzka

Priemyselné kompresory Schneider TECH poskytujú 100% pracovný cyklus s nepretržitou dodávkou stlačeného vzduchu a zvyšujú produktivitu vášho podnikania tým, že minimalizujú riziko prestojov zariadenia a znižujú náklady na údržbu.

Nízke prevádzkové náklady

Jednoduchá údržba vďaka ľahko prístupným častiam s dlhými intervalmi údržby a dostupným servisným sadám.


Úspora energie

Priamy pohon umožňuje výraznú úsporu energie v porovnaní s kompresormi poháňanými remeňom.

Spoľahlivosť

Vysoko kvalitné materiály pre prémiov výkon a dlhú životnosť.

TYPY KOMPESORŮ

PREHLIEDNUŤ PDF

APLIKÁCIE

Stavebníctvo

Stavebníctvo potrebuje vzduchové kompresory pre rad pneumatických nástrojov a náradia. Pre sekacie kladivá, klincovačky, vŕtačky poprípade manipulačnú a zhutňovaciu techniku, je potrebný premenný prietok stlačeného vzduchu. Kompresory radu PRO USER aj Industrial TECH sú pre toto použitie optimálne.

Poľnohospodárstvo

Stroje používané v poľnohospodárstve, živočíšnej výrobe a komerčných skleníkoch sú závislé na spoľahlivom a čistom vzduchu. Stlačený vzduch je nevyhnutný pre bezpečnú a efektívnu prevádzku poľnohospodárskych podnikov, od mliečnych fariem až po zavlažovacie systémy. Stlačený vzduch poháňa celý rad ťažkých a drahých strojov, od zariadení namontovaných na traktoroch, ako sú postrekovače plodín, rovnako ako dávkovače a dopravníky plodín.

Výroba

Od výroby plastov a kovov až po balenie potravín, nápojov a farmaceutických výrobkov, high-tech kompresory nielen zvyšujú produktivitu výroby, ale taktiež zaisťujú tesné uzavretie výrobkov bez kontaminácie, kde sú bezpečnosť a vysoké hygienické štandardy nevyhnutné. Bezolejové kompresory zaisťujú 100% čisté utesnenie a zároveň poháňajú dopravníkové pásy, postrekovače a lisy.

Železničná doprava

High-tech kompresory sú neoddeliteľnou súčasťou bezpečnej a efektívnej prevádzky vzduchových brzdových systémov, odpruženia a automatického ovládania dverí pre podzemné a nadzemné koľajové vozidlá, ktoré potrebujú výkonnú a spoľahlivú dodávku stlačeného vzduchu. Bez neho by lokomotívy a systémy metra po celom svete nemohli fungovať.

Automobilový priemysel

Stlačený vzduch má zásadný význam nielen pri výrobe vozidiel, ale aj v garážach a dielňach na opravy karosérií. Každý podnik v automobilovom priemysle využíva stlačený vzduch v nejakom rozsahu, napríklad pri hustení pneumatík, lakovaní alebo čistení, aby zaistil bezpečné, rýchle a kvalitné výsledky.

Tesárske práce

Náš rad PRO User je určený profesionálnym remeselníkom, ktorí používajú pneumatické náradie s vysokými pracovnými cyklami, a je ideálnou voľbou pre stolárstvo, výrobu nábytku a ďalšie drevoobrábacie aplikácie. Naše vzduchové kompresory, ktoré ponúkajú riešenie pre rôzne tlakové rozsahy, boli navrhnuté tak, aby podporovali všetky typy pneumatického náradia a zariadení, od klincovačiek po pieskovačky a vzduchové brúsky.

Čistiarne

Energeticky účinné vzduchové kompresory môžu komerčným čistiarňam ušetriť až 25 % spotreby energie a prevádzkových nákladov. Tieto vzduchové kompresory, ktoré je možné použiť v rôznych veľkostiach a tlakovom rozsahu, dokážu narovnať pokrčenie, žehliť odevy, ošetrovať škvrny a odstraňovať rozpúšťadlá z najchúlostivejších materiálov, s ktorými si niektoré pracie stroje neporadia.

Tlakové mytí

Rýchle, užívateľsky prívetivé priemyselné a domáce tlakové umývačky sú ideálne na čistenie vozidiel, budov, chodníkov, terás a oplotenia v komerčným aj domácom prostredí. Tlakové umývačky so stlačeným vzduchom, od priemyselných jednotiek s objemom 300 litrov až po domáce umývačky, umožňujú tieto práce rovnako ľahko ako stlačenie tlačidla „zapnúť“. Výhradne sa odporúčajú jednotky ATF (bezolejové), ktoré zaisťujú dodávku čistého vzduchu.

Ako Vám môžem pomôcť?


  Slavomír Sekereš

  Obchodný riaditeľ

  Mobil: +421 0911 493 144
  Email: slavo.sekeres @schneiderairsystems.com

  Schneider Airsystems s.r.o.
  Novozámocká 165
  949 05 NITRA