Skrutkové kompresory MAXI

Stlačený vzduch kedykoľvek, kdekoľvek.

Zoznámte sa so svojím novým spolupracovníkom

Na vašom pohodlí záleží. Preto sme v Schneider Airsystems vytvorili skrutkový kompresor s extrémne nízkou hlučnosťou, ktorú je možné porovnať s vaším klimatizačným systémom.

Skrutkové kompresory radu MAXI sú veľmi kompaktné a ľahko sa inštalujú. Prinášajú značné úspory nákladov na inštaláciu a pripojenie do systému, a to predovšetkým v prípade kompaktného modelu so sušičkou.

  

Portfólio skrutkových kompresorov
Schneider Airsystems

ENTRY

MAXI

 


Poznajte výhody riešení Schneider Airsystems


Schneider Airsystems je na európskom trhu už viac ako 50 rokov a neustále vyhľadáva možnosti a technológie, ktoré by zákazníkom
spríjemnili, alebo dokonca od základu zmenili prácu so stlačeným vzduchom. Naši vývojári v materskom koncerne v Taliansku
reflektujú požiadavky našich zákazníkov a hľadajú cesty, ako im čo najlepšie vyhovieť. Preto sa i Vy, naši zákazníci, môžete oprieť
o pevné body s ktorými Schneider Airsystems roky pracuje a ktoré rozvíja.

Využívame najmodernejšie technológie
Za viac ako 50 rokov na európskom trhu máme silné know‑how. Tieto skúsenosti nie je možné nijako nahradiť. Nami využívané technológie prešli dlhou evolúciou, ktorá stále nekončí, ale posúva výrobu stlačeného vzduchu vždy o krok dopredu.

Technológie postavené na vysokej kvalite
Bez použitia kvalitných materiálov a celého zázemia vo výrobnom procese by Schneider Airsystems nebola tam, kde je. Práve vysoká kvalita dala značke Schneider Airsystems punc vyhľadávaných strojov.

Nájdete nás vždy v blízkom okolí
Vďaka širokému zastúpeniu značky Schneider Airsystems môžete na naše produkty naraziť doslova všade. Je to samozrejme aj vďaka dôvere našich obchodných partnerov v produkty Schneider Airsystems. Tá by neexistovala bez vysokej spoľahlivosti a výnimočnými technologickými prvkami našich produktov.

Investície do kvality
Nikto nechce utrácať svoje peniaze za produkty, ktoré nepozná, alebo im nie celkom verí. Vďaka našej dlhej histórii je značka Schneider Airsystems v odbore stlačeného vzduchu vnímaná ako etalón. Prostriedky vložené do produktov Schneider Airsystems sú tak rozumnou investíciou s rýchlou návratnosťou.

Zamerané na užívateľov
Cieľom všetkých produktov Schneider Airsystems bol vždy spokojný zákazník. Aj tá najlepšia technológia však neprinesie dobrý pocit z investície, ak bude produkt neskladný, alebo inak pre obsluhu nekomfortný. Naše produkty sú založené na dokonalej technológii spojenej s elegantným a funkčným dizajnom.

 


Prezrieť PDF

Stiahnuť PDF  

Ako Vám môžem pomôcť?

Chcete sa opýtať? Potrebujete poradiť? Hľadáte najbližšieho partnera Schneider Airsystem?


  Slavomír Sekereš

  Obchodný riaditeľ

  Mobil: +421 0911 493 144
  Email: slavo.sekeres @schneiderairsystems.com

  Schneider Airsystems s.r.o.
  Novozámocká 165
  949 05 NITRA