FILTRE STLAČENÉHO VZDUCHU

VÝNIMOČNÉ TECHNICKÉ RIEŠENIE PRE MAXIMÁLNy VÝKON A ÚČINNOSŤ SYSTÉMU STLAČENÉHO VZDUCHU

PREDSTAVUJEME FILTRE S NAJLEPŠÍM FILTRAČNÝM VÝKONOM

Nový rad filtrov spoločnosti Schneider Airsystems predstavuje technické riešenie budúcej generácie, ktoré chráni vaše vzduchom poháňané zariadenia s maximálnou účinnosťou, spoľahlivosťou a ľahkým používaním.

 

VLASTNOSTI A VÝHODY

 

BEZKONKURENČNÝ VÝKON


Filtre spoločnosti Schneider Airsystems boli navrhnuté tak, aby boli výkonné a ušetrili energiu. V celom rade filtrov je pri nasýtení diferenčný tlak menší ako 0,125 barov, a to vďaka stupňom koalescencie.


NAJLEPŠÍ FILTRAČNÝ VÝKON NA TRHU

Rad filtrov obsahuje hlboko skladané filtračné médium, ktoré zabezpečuje úplné odstránenie olejového aerosólu a zadržanie častíc. Výrazne tiež znižuje diferenčný tlak a spotrebu energie, čo vedie k nízkym prevádzkovým nákladom počas celej životnosti. Nový filtračný element optimalizuje účinnosť filtrácie a stlačený vzduch je vďaka nej v súlade s najvyššími požiadavkami na čistotu vzduchu, ako stanovuje norma ISO 8573-1: 2010. 

Filtračné elementy by sa mali vymieňať za originálne každých 12 mesiacov od inštalácie alebo po 8 000 hodinách prevádzky (podľa toho, čo nastane skôr), aby výkon zostal optimálny a náklady čo najnižšie. Filtračné elementy s aktívnym uhlím by sa mali vymieňať každých 6 mesiacov od inštalácie alebo po 1 000 hodinách prevádzky (podľa toho, čo nastane skôr).

 


ROZSIAHLY RAD FILTROV PRE VAŠE ODVETVIE


FILTRE STLAČENÉHO VZDUCHU

Naše koalescenčné, prachové a olejové filtre stlačeného vzduchu prichádzajú na trh so šiestimi filtračnými stupňami, v niekoľkých variantoch a s certifikáciami.


ODLUČOVAČE VODY


 


 

ZARUČENÝ VÝKON


V každom systéme stlačeného vzduchu sú nečistoty. Prach, špina, voda a olej môže znížiť kvalitu vzduchu a výrazne ovplyvniť
účinnosť systému. Nedostatočná alebo nesprávna filtrácia však môže negatívne ovplyvniť výkon a celkovo aj zariadenie koncového
užívateľa a spôsobiť možné nákladné prestoje systému. Vďaka viac ako 30 rokom skúseností má spoločnosť Schneider Airsystems
svoje know-how a dokáže tak vyhovieť individuálnym požiadavkám svojich zákazníkov.

 

Prezrieť PDFAko Vám môžem pomôcť?

Chcete sa opýtať? Potrebujete poradiť? Hľadáte najbližšieho partnera Schneider Airsystem?


  Slavomír Sekereš

  Obchodný riaditeľ

  Mobil: +421 0911 493 144
  Email: slavo.sekeres @schneiderairsystems.com

  Schneider Airsystems s.r.o.
  Novozámocká 165
  949 05 NITRA